28 sobota

 

08;00 Józefa Zielińska (od wnuka Jarosława z rodziną)

 

18;00 Helena Korbut mąż Józef

 

29 niedziela

 

08;00 I – Antoni Kubica w 3 r.śm.

II – Zofia Ciupek (od rodziny Zwierzów)

 

 

10;30 Za parafię    

 

30 poniedziałek 18;00

 

Dorota Krańska (od OSP w Grojcu)

 

Październik

 

01 wtorek 18;00 Maria Woźniak (od Marii Białka)

 

 

02 środa 17;00

 

I – Janusz Sikora I r.śm.

II – Zofia Targosz (od Bożeny Majcherczyk z rodziną)

 

03 czwartek 17;00

 

I – Stanisław Sikora w r.śm.

II – Julia Łapuszek (od Józefa i Stanisławy Czech z Woli Filipowskiej)

 

04 piątek 17;00

 

I – Franciszek Czak Helena żona Rozalia i Maria córka)

II – Władysław Gawęda (od rodziny Motyka)

 

05 sobota

 

08;00 Ignacy Woszczyna (od wnuka Łukasza z rodziną)

 

17;00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Igora z prośbą o błogosławieństwo

Boże i potrzebne łaski w dorosłym życiu

 

06 niedziela

 

08;00 O zdrowie dla Józefy o potrzebne łaski i błogosławieństwo

Boże w rodzinie

 

10;30 Antoni Gut w r.śm. Waleria żona

 

15;30 Różaniec

 

Tomasz Topól

 

07 poniedziałek 17;00

 

I – Dziękczynna w 75 r. urodzin Stanisława

z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

II – Maria Woźniak (od szwagra Adama)

 

08 wtorek 17;00

 

I – Krzysztof Baranowski (od matki chrzestnej)

II – Bogusława Kubica (od córki Anety z rodziną)

 

09 środa 17;00

 

I – Maria Czak (od córki Lucyny z mężem)

II – Maria Czak (od syna Czesława z żoną)

 

10 czwartek 17;00

 

I – Jan Bogusz (od Józefa i Zofii Tylek z Zalasu)

II – Władysław Gawęda (od kuzyna Mariana TADEUSZ)

 

11 piątek 17;00

 

I – Janina i Józef Łuszczek i ich rodzice)

II – Zofia Targosz (od Stanisławy Czak z rodziną)

 

12 sobota 17;00

 

Józefa Zielińska mąż Henryk (od Krystyny Madeja z rodziną)

 

13 niedziela

 

08;00 Za parafię

 

10;30 Stanisław Danikiewicz Jadwiga żona

 

15;30 Różaniec

Dziękczynna w 30 r. ślubu Katarzyny i Grzegorza z prośbą

 

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

14 poniedziałek 17;00

 

I – Krzysztof Baranowski (od kuzynki Katarzyny z rodziną)

II – Kazimiera Dudek (od córki Stanisławy z mężem)

 

15 wtorek

 

07;00 Zofia Ciupek (od siostrzenicy Zofii)

 

17;00 Dziękczynna w 25 r. ślubu Agaty i Dariusz Koczur

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

16 środa 17;00

 

Franciszek Lizoń i rodzice

 

17 czwartek 17;00

 

I – Jadwiga i Józef Talowscy

II – Julia Łapuszek (od Nowakowskich z Regulic z rodziną)

 

18 piątek 17;00

 

I – Sławomir Głownia (od rodziny Woźniaków)

II – Dorota Krańska (od Pauliny i Przemysława Dudek)

 

19 sobota

 

08;00 Ignacy Woszczyna (od Marcina i Magdaleny Kadłuczka)

 

 

17;00 Ryszard Danikiewicz w r.śm.

 

20 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;30 Elżbieta w 45 r.śm. Jan mąż i zmarli z rodziny Grelowskich

 

15;30 Różaniec

 

               Za parafię