Sierpień 

 

01 czwartek 07;00

 

Zofia Targosz (od rodziny Bazelów i Zwolskich z Alwerni)

 

02 piątek 18;00

 

I – Dziękczynna w 90 r. urodzin Emilii Kadłuczka z prośbą

o błogosławieństwo Boże zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata

II – Dorota Krańska (od Rady Rodziców ze szkoły podst. w Grojcu)

 

03 sobota

 

08;00 Władysław Gawęda (od koleżanek żony z Koła Gospodyń)

 

18;00 Bruno Dzidek w r.śm. I jego rodzice

 

04 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

          II – Wit Talowski w r.śm.

 

 

10;30 Władysław Gawęda (od rodziny TADEUSZÓW)

 

05 poniedziałek 18;00

 

I – Dziękczynna w 18 r. urodzin Krzysztofa Wacławika z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

II – Kazimiera Dudek (od córki Haliny z mężem)

 

06 wtorek 07;00

 

I – Marek Więcek

II – Julia Łapuszek (od córki Jadwigi z mężem)

 

07 środa 18;00

 

I – Józef Korbut żona Helena

II – Ignacy Woszczyna (od wnuczki Beaty z rodziną)

 

08 czwartek 07;00

 

Maria Woźniak (od Doroty i Tomasza Dzidek)

 

09 piątek 18;00

 

Jan i Agnieszka Korbut

 

10 sobota 18;00

 

Józefa Miśkiewicz mąż Mieczysław

 

11 niedziela

 

08;00 Stanisław Dudek

 

10;30 Franciszka Sikora Ludwik mąż

 

 15;00 Chrzest Mai i Tymoteusza

 

12 poniedziałek 

 

07;00  Jan Bogusz (od Małgorzaty i Grzegorza Pozłótka z Alwerni)

 

18;00 Maria i Andrzej Kulka

 

13 wtorek 07;00

 

Maria Woźniak (od Józefa Stankowskiego)

 

14 środa

 

07;00 Dorota Krańska (od rodziny Hapków)

 

18;00 Marian Łapuszek i jego rodzice

 

15 czwartek

 

08;00 I – Franciszek Knapik i jego rodzice

II – Franciszka Sikora Ludwik mąż

 

10;30 Jan i Maria Filipek

 

16 piątek 18;00

 

I – Zofia Pałka Zygmunt mąż

II – Zofia Targosz (od Emilii i Krzysztofa Kadłuczka z rodziną)

 

17 sobota

 

08;00  Józefa Zielińska (od rodziny Gawęda)

 

18;00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 25 r. ślubu z prośbą

              o dalsze błogosławieństwo Boże

 

 

18;00 niedziela

 

08;00 I – Msza wspólna za zmarłych

II – Władysław Majcherczyk w 10 r.śm.

 

10;30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie

 

           i błogosławieństwo Boże w rodzinie 

 

19 poniedziałek 18;00

 

Maria Woźniak

 

20 wtorek 07;00

 

Władysław Gawęda (od Jacka Sikory)

 

21 środa 18;00

 

Szymon Łuszczek w r.śm. Aniela żona Adam syn

 

22 czwartek 07;00

 

Julia Łapuszek (od rodziny Woźniaków)

 

23 piątek 18;00

 

W intencji młodzieży która była na Lednicy

 

24 sobota 18;00

 

Janina Ciołek mąż Bronisław syn Jacek

 

25 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

II – Ludwik Ciupek i jego rodzice

 

 

10;30 Dziękczynna za zebrane zbiory (od Koła Gospodyń Wiejskich)