Styczeń 2019 r.

 

01 wtorek

 

08; 00 Józefa i Józef Kadłuczka

 

10; 30 Alojzy Knapik w r.śm.

 

16; 00 Mieczysław Gocał w dniu imienin

 

02 środa 17; 00

 

Iwona Górecka

 

03 czwartek 07; 00

 

Karol Ciupek (od sąsiadów Ciupków)

 

04 piątek 17; 00

 

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże zdrowie

i potrzebne łaski na dalsze lata

 

05 sobota 17; 00

 

Julia Łapuszek (od wnuka Macieja z żoną)

 

06 niedziela

 

08; 00 Zofia Stankowska

 

 

10; 30 Krystyna i Władysław Kadłuczka i ich rodzice

 

07 poniedziałek 17; 00

 

Władysław Gawęda (od rodziny Wszołek)

 

08 wtorek 07; 00

 

Małgorzata Palus (od ciotki Heleny Sęk)

 

09 środa 17; 00

 

Franciszek Gawęda w r.śm.

 

10 czwartek 07; 00

 

Julia Łapuszek (od prawnuka Patryka z rodziną)

 

11 piątek 17; 00

 

Zofia Targosz (od syna Tadeusza z rodziną)

 

12 sobota 17; 00

 

Tadeusz Dębski w 1 r.śm.

 

13 niedziela

 

08; 00 Stefania i Edward Czak

 

 

10; 30 Za parafię

 

14 poniedziałek 17; 00

 

Antonina i Józef Jarczykowie

 

15 wtorek 07; 00

 

Jerzy Wiktor (od Lucyny i Grzegorza)

 

16 środa 17; 00

 

Dziękczynna

 

17 czwartek 07; 00

 

Zofia Targosz (od wnuka Grzegorza z rodziną)

 

18 piątek 17; 00

 

Władysław Gawęda (od siostry Stanisławy z rodziną)

 

19 sobota 17; 00

 

Genowefa i Stefan Augustynek w r.śm.

 

20 niedziela

 

08; 00 Msza wspólna za zmarłych

 

10; 30 Dziękczyna z okazji urodzin z prośbą o błogosławieństwo

 

               Boże zdrowie i potrzebne łaski

 

21 poniedziałek 17; 00

 

Małgorzata Palus (od kuzynki Jadwigi i Henryka Haczyk)

 

22 wtorek 07; 00

 

Zofia Targosz (od Alicji Ciołek z rodziną)

 

23 środa 17; 00

 

Dziękczynna z okazji 18 urodziny Weroniki z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w dorosłym życiu

 

24 czwartek 07; 00

 

Natalia Gniewek

 

25 piątek 17; 00

 

Za parafię

 

26 sobota 17; 00

 

Stanisław Zając syn Andrzej (od syny z rodziną)

 

27 niedziela

 

08; 00 Alojzy Knapik i jego rodzice

 

 

10; 30 Wiesława Sikora 5 r.śm.

 

28 poniedziałek 17; 00

 

Kazimierz Bachowski żona Władysława syn Jan

 

29 wtorek 07; 00

 

Jerzy Wiktor (od rodziny Odrzywołków)

 

30 środa 17; 00

 

Krzysztof Bogusz w 30 r.śm.

 

31 czwartek 07; 00

 

  Zofia Targosz (od siostrzenicy Marii z rodziną)

 

Luty 

 

 01 piątek 17; 00

 

Agnieszka i Jan Berny

 

02 sobota

 

08; 00 Jan Bogusz (od żony)

 

17; 00 Maria Mucha mąż Władysław

 

03 niedziela

 

8; 00 Za parafię

 

 

10; 30 Michalina Majcherczyk w 1 r.śm.   

 

04 poniedziałek 17; 00

 

W Bogu wiadomej intencji

 

05 wtorek 07; 00

 

Karol Ciupek

(od Stanisławy Godyń, Teresy i Józefa Smółka z Czernej)

 

06 środa 17; 00

 

Tomasz i Franciszka Kubicowie

 

07 czwartek 07; 00

 

Julia Łapuszek (od prawnuczki Kingi z rodziną)

 

08 piątek 17; 00

 

Dziękczynna w 18 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże

potrzebowałem łaski

 

09 sobota 17; 00

 

Jan Knapik syn Zbigniew

 

10 niedziela

 

08; 00 Marian Grzesiak w 5 r.śm.

 

 

10; 30 Bronisława Fiba w 2 r.śm. mąż Antoni 

 

11 poniedziałek

 

09; 00 Msza św. chorych na parafii, od 10.30 objazd chorych

 

17; 00  Józef Łukasik w 2 r.śm.

 

12 wtorek 07; 00

 

Andrzej Michalik w 1 r.śm.

 

13 środa 17; 00

 

Władysław Gawęda

(od wnuków i prawnuków z rodziny Knapik z okazji urodzin)

 

14 czwartek 07; 00

 

Małgorzata Palus (od Marka z żoną)

 

15 piątek 17; 00

 

Dziękczynna w 18 r. urodziny Moniki za łaski

z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie

 

16 sobota 17; 00

 

Marian Pałka syn Bogdan

 

17 niedziela

 

08; 00 Msza wspólna za zmarłych

 

 

10; 30 Władysław Ciupek Helena żona, siostra Joanna 

 

1 8 poniedziałek 17; 00

 

Jan Dudek w 12 r.śm.

 

19 wtorek 07; 00

 

Jan Bogusz (od synostwa Jarosława z żoną)

 

20 środa 17; 00

 

Stanisław Kubica i zmarli z rodziny

 

21 czwartek 07; 00

 

Władysław Gawęda (od siostry Marii z rodziną)

 

22 piątek 17; 00

 

Marian Łapuszek w 31 r.śm.

 

23 sobota 17; 00

 

Dziękczynna w 18 r. urodziny Aleksandry

o błogosławieństwo Boże i łaski w życiu dorosłym.

 

24 niedziela

 

08; 00 Julian Ryś w r.śm.

 

10; 30 Za parafię

 

Chrzest Kacpra Janika

 

25 poniedziałek 17; 00

 

Karol Dudek w 9 r.śm.

 

26 wtorek 07; 00

 

Małgorzata Palus (od Zdzisława i Lucyny Szyszka)

 

27 środa 17; 00

 

Dziękczynna w 1 urodziny Julii z prośbą o błogosławieństwo Boże

 

 

28 czwartek 07; 00

 

 

Jerzy Wiktor (odISH z ul. Górnej)

 

 

Marzec

 

01 piątek 17; 00

 

  Albin żona Aniela

 

02 sobota 17; 00

 

  Kazimierz Majcherczyk syn Zbigniew w 7 r.śm.

 

03 niedziela

 

08; 00  Dziękczynno przebłagalna

w intencji ks. Jana Goryla w 50 r. święceń kapłańskich

 

 

10; 30    Ignacy Dzidek Bronisława żona

 

04 poniedziałek 17; 00

 

  Kazimierz Madeja

 

05 wtorek 07; 00

 

  Karol Ciupek (od rodziny Ciołków)

 

06 środa

 

07; 00    Krzysztof Gniewek 8 r.śm.

 

17; 00    Kazimierz i Helena Bogusz córka Kazimiera

 

07 czwartek 07; 00

 

  Władysław Gawęda (od siostry Bronisławy z rodziną)

 

08 piątek  17; 00 DROGA KRZYŻOWA

 

†  Julia Łapuszek (od II R. św. Jana Pawła II)

 

09 sobota 17; 00

 

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo

dla Juliana w 80 r. urodziny

 

10 niedziela

 

08; 00    Ludwik Ciupek w 7 r.śm. i jego rodzice

 

10; 15  DROGA KRZYŻOWA

10; 30  Za parafię

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

†  Zofia Jaśko w 10 r.śm. mąż Jan

 

11 poniedziałek 17; 00

 

  Józef i Bronisława Weidlich syn Tadeusz

 

12 wtorek 07; 00

 

  Dorota Krańska (od męża)

 

1 3 środa 17; 00

 

  Maria Czarnowska w 5 r.śm.

 

14 czwartek 07; 00

 

O błogosławieństwo Boże dla matki i dzieciątka

 

15 piątek  17; 00 DROGA KRZYŻOWA

†  Jarosław Pater

 

16 sobota 17; 00

 

  Władysława Pałka w 7 r.śm. mąż Józef

 

17 niedziela

 

08; 00    Msza wspólna za zmarłych

 

10; 15  DROGA KRZYŻOWA

10; 30  O błogosławieństwo Boże zdrowie i potrzebne łaski dla

Ks. Proboszcza z okazji imienin (od Róż Różańcowych i parafian)

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

 

†  Jan Berny w r.śm.

 

18 poniedziałek 17; 00

 

  Irena i Bronisław Woszczyna (od dzieci)

 

19 wtorek

 

07; 00    Józef i Weronika Krzanik

 

17; 00  Dorota Krańska (od Grona pedagogicznego i pracowników szkół w Grojcu) 

 

20 środa 17; 00

 

  Zygmunt Czak w 5 r.śm. syn Hubert

 

21 czwartek 07; 00

 

O Łaskę wiary dla młodego chłopaka

 

22 piątek  17; 00 DROGA KRZYŻOWA

†  Jan Danikiewicz żona Ludwika

 

23 sobota 17; 00

 

I -    Halina Gaudyn

II -    Dorota Krańska (od mamy)

 

24 niedziela

 

08; 00    Józef Kubica

 

10; 15  DROGA KRZYŻOWA

10; 30    Edward Kamiński

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

 

Za parafię

 

25 poniedziałek

 

08; 00    Małgorzata Palus (od Jacka Kubicy z rodziną)

 

17; 00    Weronika Dudek w 39 r.śm. mąż Jan

 

26 wtorek 07; 00

 

O szczęśliwe rozwiązanie dla Dominik

 

27 środa 17; 00

 

Dziękczynna w rocznice urodzin z prośbą o błogosławieństwo

Boże na dalsze lata.

 

28 czwartek 07; 00    Jerzy Wiktor (od sąsiadów z ul. Górnej

 

29 piątek  17; 00 DROGA KRZYŻOWA

 

†  Stanisława i Wincenty Kubicowie i zmarli z rodziny 

 

30 sobota

 

14; 00  Chrzest Martyny Targosz

 

17; 00  Za parafię

 

31 niedziela

 

08; 00    Janina i jej rodzice

 

10; 15  DROGA KRZYŻOWA

10; 30    Marian Kosowski

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

 

 

†  Kazimierz Madeja  

 

 

 

 Kwiecień

 

 

 

01 poniedziałek 18; 00

 

Szczepan Spytkowski w r.śm.

 

02 wtorek 07; 00

 

Ignacy Woszczyna (od córki Barbary z mężem)

 

03 środa 18; 00

 

O szczęśliwe rozwiązanie, błogosławieństwo Boże

i potrzebne łaski dla Doroty

 

04 czwartek 07; 00

 

Waleria Gut w 15 r.śm. Antoni mąż

 

 

05 piątek 17; 00 DROGA KRZYŻOWA

 

Julia Łapuszek (od rodziny Odrzywołków)

 

06 sobota 18; 00

 

Rozalia Dzidek Franciszek mąż i ich rodzice.

 

07 niedziela

 

08; 00 Maria Chodacka w 19 r.śm.

 

10; 15 DROGA KRZYŻOWA

10; 30 O błogosławieństwo Boże i łaski w 50 r. ślubu

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

 

Wanda i Jan Włoch

 

08 poniedziałek 18; 00

 

Dziękczynna z okazji urodzin

 

09 wtorek 07; 00

 

Jan Bogusz (od wnuczki Katarzyny)

 

10 środa 18; 00

 

Zofia Smalcerz

 

11 czwartek

 

16; 00 Jan Ciołek Agnieszka żona

 

18; 00 Stanisław Zając

 

12 piątek

 

09; 30 Władysław Gawęda (od chrześnika Marka z rodziną)

 

 

16; 00 DROGA KRZYŻOWA Dla dzieci

Dorota Krańska (od dzieci)

 

18; 00 DROGA KRZYŻOWA

Ignacy Woszczyna (od wnuczki Pauliny z rodziną)

 

13 sobota 8; 30 - 9; 30 Spowiedź

 

9; 30 Msza w intencji chorych i ich rodzin

 

10; 30-11; 00 Spowiedź dla dzieci

11; 00 Małgorzata Palus (od Bogusławy i Kazimierza Chlebickich)

 

 

Spowiedź 15; 00 - 15; 45 ////// 16; 15 - 17; 00

17; 00 Maria Dudek Franciszek mąż

 

 14 niedziela

 

08; 00 Krystyna Chodacka w 4 r.śm. Marian mąż

Maryla córka, Józef i Jerzy syn

 

10; 15 DROGA KRZYŻOWA

 

10; 30 I - Za parafię

           II - Augustyn córka Bożena i jej mąż Józef

 

15; 30 GORZKIE ŻALE

 

Dziękczynna w 2 r. urodziny Amelki z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaski

 

15 poniedziałek 18; 00

 

I - Tomasz i Karolina żona i ich dzieci

II - Jerzy Wiktor (od rodziny Majcherczyków)

 

16 wtorek 07; 00

 

I - Karol Ciupek (od rodziny Woźniaków)

II - Zofia Targosz (od Kubicowej z rodziną)

 

17 środa 18; 00

 

Ja - Maria Bulek

II - Za parafię

 

18 czwartek 18; 00 OBRZĘDY WIELKIEGO CZWARTKU

Msza Wieczerzy Pańskiej

I - W intencji kapłanów

II - Za kapłanów (od IV R. św. Brata Alberta)

 

19 piątek

 

15; 00 Droga Krzyżowa

 

18; 00 OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU

 

20 sobota

 

10; 00/11; 00/14; 00 Poświęcenie pokarmów

 

18; 00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY

I - Julia Łapuszek (od wnuka Sławomira z żoną)

II - Dorota Krańska (od brata Jana)

 

21 niedziela 07; 00 REZUREKCJA

 

I - Za parafię

II - Ignacy Woszczyna (od wnuczki Eweliny z rodziną)

 

10; 30 I - Franciszek Kapusta wnuczka Natalia

         II - Od rodziny Cyganików i Kołodziejów w podzięce za łaski

                z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata

 

22 poniedziałek

 

08; 00 Zofia Jasieczko, Franciszek i Zofia Jasieczko

 

10; 30 W 1 r. ślubu Agnieszki i Tymoteusza o błogosławieństwo Boże

zdrowie i wszelkie łaski w życiu oraz zdrowie dla Jana Prostackiego

 

23 wtorek 07; 00

 

I - Jerzy Wiktor (od matki chrzestnej)

II - Julia Łapuszek (od prawnuczki Sandry z rodziną)

 

24 środa 18; 00

 

I - Jan i Stanisława żona

II - Władysław Gawęda (od chrześnika Leszka z rodziną)

 

25 czwartek 07; 00

 

I - Karol Ciupek (od Elżbiety i Józefa Ślusarczyk z Filipowic)

II - Karol Ciupek (od siostry Stanisławy z mężem i rodziną)

 

26 piątek 18; 00

 

Ja - Sylwester Prasak

II - Zofia Targosz (od Janiny i Jana Ryś)

 

27 sobota 18; 00

 

Kazimierz Majcherczyk w 10 r.śm. syn Zbigniew

 

28 niedziela

 

08; 00 I - Za parafię

II - Maria Sikora w r.śm.

 

 

10; 30 Sikora Grzegorz w r.śm.

 

29 poniedziałek

 

07; 00  Zofia Targosz (od Stanisławy i Zdzisława Ryś)

 

18; 00 Dorota Krańska (od Grupy Apostolskiej i Scholi)

 

3 0 wtorek 07; 00

 

I - Karol Ciupek (od rodziny Augustynków) 

 

 

Maj

 

01 środa

 

07; 00 Władysław Gawęda (od kuzynki z Chrzanowa)

 

18; 00 Jan i Zofia Korbut

 

02 czwartek 18; 00

 

I - Zofia Targosz (od chrześnika Stanisława z rodziną)

II - Za parafię

 

03 piątek

 

08; 00 Czesław Targosz w 19 r.śm.

 

10; 30 Jan Kadłuczka Rozalia żona

Chrzest Michaliny Sikora

 

15; 30 Marian Krawczyk

 

04 sobota

 

08; 00 Józefa Zielińska (od córki Lucyny z mężem)

 

16; 00 Dziękczynna w intencji strażaków i ich rodzinach o opiekę

południowy zachód. Floriana Boże błogosławieństwo i łaski

 

18; 00 Jacek Ciołek w 3 r.śm.

 

05 niedziela

 

08; 00 I - Zofia i Marcin Kadłuczka

II - O szczęśliwą operację

 

10; 30 Dziękczynna w rocznicę urodzin o zdrowie, potrzebne łaski

i opiekę Matki Najświętszej

 

 

15; 30 Adam Rodzik synowie Paweł i Wojciech córka Iwona

 

06 poniedziałek 18; 00

 

I - Jan Rodzik w 25 r.śm. Helena żona

II - Julia Łapuszek (od wnuka Kazimierza)

 

07 wtorek 18; 00

 

I - Bogdana Gaudyn

II - Jan Bogusz (od rodziny Urbańczyków)

 

08 środa 18; 00

 

I - Franciszek TADEUSZ Bronisława żona Janina córka

II - Karol Ciołek (od rodziny Cyganików)

 

09 czwartek 18; 00

 

I - Władysław Gawęda (odISH z pracy)

II - Władysław Gawęda (odISH z pracy)

 

10 piątek 18; 00

 

I - Jan i Aniela Hapek

II - Dorota Krańska (od klasy V)

 

11 sobota

 

08; 00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry, Natana i Daniela.

 

 

18; 00 Bronisława Dzidek w 7 r.śm. mąż Ignacy

 

12 niedziela

 

08; 00 I - Bronisława i Stanisław Smalcerz

II - Michalina Pater

 

10; 30 Za parafię

 

 

15; 30 Stanisław Dudek i jego rodzice

 

13 poniedziałek

 

07; 00 Zofia Targosz 

 

18; 00 Zofia Stankowska

 

14 wtorek 18; 00

 

Zofia

 

15 środa 18; 00

 

I - Zofia Jasieczko, Franciszek i Zofia Jasieczko

II - Dorota Krańska (od rodziny Szczepańskich)

 

16 czwartek 18; 00

 

I - Julia i Marian Ryś

II - Ignacy Woszczyna (od wnuka Konrada z Agnieszką)

 

17 piątek

 

07; 00 Karol Ciupek (od Adama Wilka z rodziną)

 

18; 00 Zofia Filipek i rodzice Aniela i Jakub

 

18 sobota 18; 00

 

Zofia Jasieczko i Stanisław Bachowski

 

19 niedziela

 

08; 00 Msza wspólna za zmarłych

 

10; 30 O egzaminach wyboru drogi życiowej i błogosławieństwo

Boże dla całej rodziny

 

 

15; 30 Olga i Władysław Dębscy 

 

2 0 poniedziałek 18; 00

 

I - W 35 r. święcenia o błogosławieństwo Boże i łaski  na drodze powołania

II - Aleksander Dudek żona Stanisława

 

21 wtorek 18; 00

 

I - Weronika i Jolanta Motyka

II - Zofia Ciupek (od córki z mężem)

 

22 środa 18; 00

 

I - Zofia Mirocha mąż Jan

II - Zofia Targosz (od wnuków Sławomira i Artura)

 

23 czwartek 18; 00

 

I - Julia Łapuszek (od wnuka Zbigniewa z rodziną)

II - Jan Bogusz (od Staszka z rodziną z Osielca)

 

24 piątek 18; 00

 

I - Małgorzata Palus w r.śm.

II - Dorota Krańska (od Józefy i Michała Kapcia)

 

25 sobota

 

08; 00 Władysław Gawęda

 

18; 00 Józef Pałka 9 r.śm. żona Władysława

 

26 niedziela

 

08; 00 Renatka Gawęda i zmarli z rodziny

 

10; 30 Marian Kadłuczka w 12 r.śm.

 

 

15; 30 Za parafię 

 

27 poniedziałek 18; 00

 

O błogosławieństwo Boże i urodzaje (od II R. św. Jana Pawła II)

 

28 wtorek 18; 00

 

O szczęśliwe urodzaje z prośbą o błogosławieństwo Boże

(od III R. Królowej Jadwigi)

 

29 środa 18; 00

 

O błogosławieństwo Boże i urodzaje (od V R. św. Faustyny)

 

30 czwartek 18; 00

 

Irena i Bronisław Woszczyna

 

31 piątek 18; 00

 

 O zachowanie od klęsk, nawałnic i zachowania plonów ziemi

(od parafian)

 

Czerwiec

 

01 sobota 18; 00

 

I - † Maria i Władysław Mucha

II - † Zofia Targosz (od wnuka Roberta z rodziną)

 

02 niedziela

 

08; 00  Antonina i Franciszek Chodaccy

 

 

10; 00 O łaskę wiary

 

11; 30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii

o godne przyjęcie i wytrwanie przy Jezusie

 

15; 30 Nabożeństwo czerwcowe

 

03 poniedziałek 18; 00

 

I - † Marcin i Maria Ciołek

II - † Władysław Gawęda (od Mirosławy i Jacka Gocał)

 

4 wtorek 07; 00

 

I - † Jan Dudek w 58 r.śm. żona Weronika

II - † Jan Bogusz (od szwagierki z Bieńkówki)

 

05 środa 18; 00

 

I - † Maria Michał Mysza córka Teresa

II - † Julia Łapuszek (od Stanisława z żoną)

 

06 czwartek 07; 00

 

I - † Dorota Krańska (od Józefy Ciołek)

II - † Zofia Ciupek (od brata)

 

07 piątek 18; 00

 

I - † Władysława Bachowska mąż Kazimierz syn Jan

II - † Ignacy Woszczyna (od Marii i Czesława Dudek)

 

08 sobota

 

08; 00  Józefa Zielińska (od wnuka Grzegorza z rodziną)

 

18; 00 † Borowski Jan syn Grzegorz

 

09 niedziela

 

08; 00  Antoni Kubica

 

11; 00 I - Za parafię

II - W 25 r. święcenia o błogosławieństwo Boże i łaski  na drodze powołania

III - † Stanisław Fiba żona Helena 

 

10 poniedziałek

 

07; 00 Za parafię

 

18; 00 I - † Franciszek i Janina Skalniak

II - O szczęśliwą operację i zdrowie dla mamy

 

11 wtorek 07; 00

 

I - † Maria Woźniak (od s. Henryka z żoną)

II - † Julia Łapuszek  (od wnuczki Renaty, Radosława i Joanny z rodzicami)

 

12 środa 18; 00

 

Ja - † Marian Krawczyk

II - † Władysław Gawęda

 

13 czwartek 07; 00

 

I - † Piotr Jureczko

II - † Zofia Ciupek (od rodziny Dębskich i Halskich)

 

14 piątek 18; 00

 

Ja - † Antoni Tekielak

II - † Zofia Targosz (od Mirosławy i Jacka Gocał)

 

15 sobota 18; 00  Dorota Krańska (od Zofii Czech)

 

 

16 niedziela

 

08; 00 I -  Msza wspólna za zmarłych

II - † Bronisława Maciejowska mąż Jan

 

10; 30 W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii i ich rodziców

 

o łaskę wiary i trwanie przy Chrystusie    

 

17 poniedziałek 18; 00

 

I - † Irena i Kazimierz Skórkiewicz wnuk Grzegorz

II - O szczęśliwą operację i zdrowie dla Tomasza

 

18 wtorek 07; 00

 

Ja - † Jan Majewski żona Henryka

II - † Józef Zieliński (od wnuka Rafała z rodziną)

 

 

 19 środa

 

09; 00 W intencji dzieci na terenie roku szkolnego

 

8; 00 I - † Janina i Bronisław Ciołek

II - † Ignacy Woszczyna (syn Ignacego z żoną)

 

20 czwartek

 

08; 00 I -  Jan Kubica

II - † Jan Bogusz (od chrześnicy Ireny z rodziną)

 

10; 30 I - Dziękczynna w 35 r. święcenie Kapłańskich o błogosławieństwo Boże

potrzebne łaski (od parafian)

II - † Dorota Krańska (od Anny i Piotra Faryna i synów Damiana i Kamila)

 

 

21 piątek 18; 00

 

† Zofia i Zygmunt Giermek w r.śm.

 

22 sobota

 

18; 00 I -  Kubica Tomasz żona Stefania

II - † Maria Kulka (od rodziny Rysiów)

 

23 niedziela

 

08; 00 I - Za parafię

II - † Wanda i Jan Włoch

 

10; 30  Aniela Łuszczek w r.śm. mąż Szymon syn Adam 

 

24 poniedziałek 18; 00

 

I - † Jan Mirocha Zofia żona

II - † Janina i Jan Ryś

 

25 wtorek 18; 00

 

† Janina

 

26 środa 18; 00

 

† Janina i Jan Dudek

 

27 czwartek 18; 00

 

† Władysław Gawęda (od teściowej)

 

28 piątek 18; 00 † Piotr Jureczko (od szwagierki)

 

29 sobota

 

08; 00  Paweł i Aniela Dudek

 

18; 00 † Karolina i Tomasz i ich dzieci

 

30 niedziela

 

08; 00  Jan Czak Franciszka żona

 

 

 

10; 30 † Jan Sikora Zofia żona Halina córka 

 

Lipiec

 

01 poniedziałek 18; 00 

 

Michalina i Władysław Majcherczyk

 

02 wtorek 07; 00

 

Zofia Targosz (od Anny Ślusarczyk z Zalasu)

 

03 środa 18; 00

 

I - Antoni Tekielak w 6 r.śm.

II - Julia Łapuszek (od córki Elżbiety)

 

04 czwartek 07; 00

 

I - Dorota Krańska (od I R. Zofii Czeskiej)

II - Dorota Krańska (od VI R. m Matki Teresy)

 

05 piątek 18; 00

 

I - Bronisława Gawęda r.śm.

II - Władysław Gawęda (od sąsiadów Chmiel i Wojtoń)

 

06 sobota

 

08; 00 Ignacy Woszczyna (od wnuczki Dominiki z rodziną)

 

16; 00 Dziękczynna w 60 r. ślubu Bronisławy i Zdzisława Kubiców

i 80 r. ur. Bronisławy z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata

 

18; 00 Władysław Kubica w 21 r.śm. żona Kazimiera

 

07 niedziela

 

08; 00 I - Za parafię

II - Jan Kubica Rozalia żona

 

10; 30 I - Antoni Fiba w 20 r.śm. Bronisława żona

 

II - Chrzest Nikoli Bulędy o błogosławieństwo Boże dla rodziny

 

08 poniedziałek

 

07;00 Zofia Targosz (od rodziny Odrzywołek z ul. Pańskiej)

 

18;00 Janina Dudek 16 r.śm.

 

09 wtorek 07;00

 

Maria Woźniak (od córki Emilii)

 

10 środa 18;00

 

Tomasz Janik i jego rodzice

 

11 czwartek 07;00

 

I – Dorota Krańska (od Zbigniewa Ryś)

II – Dorota Krańska (od rodziny Zdziechowicz)

 

12 piątek 18;00

 

I – Anastazja Bieniek

II – Władysław Gawęda (od rodziny Arkit)

 

13 sobota

 

15;00 Msza ślubna

 

18;00 Henryk Michałek 4 r.śm. (od córek i żony)

 

14 niedziela

 

08;00 I – Tomasz Bulek Rozalia żona Szczepan i Tomasz synowie

II – Janina Baran w I r.śm. i jej rodzice Jan i Bronisława

 

 

10;30 Za parafię 

 

15 poniedziałek 18;00

 

I – Krystyna Stankowska mąż Zygmunt syn Krzysztof

II – Władysław Gawęda (od Stanisławy Łapuszek z rodziną)

 

16 wtorek 07;00

 

I – W intencji dawcy o zbawienie wieczne dla niego

II – Zofia Targosz (od kuzynki Bronisławy z rodziną)

 

17 środa 18;00

 

I – Adam Łuszczek i jego rodzice Zofia Szymon i Aniela

II – Julia Łapuszek (od wnuków Tomasza i Łukasza z rodzinami)

 

18 czwartek 07;00

 

I – Jan Bogusz (od Józefy i Andrzeja Wołków z Poręby Żegoty)

II – Ignacy Woszczyna (od wnuczki Anny z rodziną)

 

19 piątek 18;00

 

I – Krystyna Malik mąż Stanisław

II – Maria Woźniak (od wnuczki Natalii z rodziną)

 

20 sobota 08;00 Dziękczynna za opiekę i o zdrowie na dalsze lata

 

18;00 Marian Chodacki Krystyna żona Maryla córka Józef i Jerzy synowie

 

21 niedziela

 

08;00 I – Msza wspólna za zmarłych

II – Ignacy Woszczyna Kazimiera żona

 

10;30 Czesław Targosz Zofia żona i ich rodzice

 

22 poniedziałek 18;00

 

I – Józefa Miśkiewicz mąż Mieczysław

(od Iwony i Joanny z rodzinami)

II – Julia Łapuszek (od Zofii Dzidek z Zalasu)

 

23 wtorek 07;00

 

I – O powrót do zdrowia i opiekę Bożą.

II – Władysław Gawęda (od Władysławy Sikora)

 

24 środa 18;00

 

I – Dziękczynna w 45 r. ślubu Kazimiery i Andrzeja

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata

II – Dorota Krańska (od pracowników przedszkola w Grojcu)

 

25 czwartek 07;00

 

I – Krzysztof Gniewek

II – Józefa Zielińska (od wnuka Jakuba z rodziną)

 

26 piątek 18;00

 

I – Alojzy Ciupek Zofia żona

II – Ignacy Woszczyna (od córki Ludwiki z mężem)

 

27 sobota

 

08;00 Maria Woźniak (od wnuczki Pauliny z dziećmi)

 

18;00 Antoni Urbanik w 30 r.śm. Stanisława żona

 

28 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

II – Roman Skórkiewicz Zofia żona Roman syn

 

10;30 I – Józef TADEUSZ Wiktoria żona

II – O Boże błogosławieństwo dla pielgrzymów do sanktuariów

 

                ziemi żywieckiej i ich rodzin  

 

29 poniedziałek 18;00

 

I – Jan Warzecha Maria żona

II – Jan Janik Zofia żona

 

30 wtorek 07;00

 

I – O zdrowie i potrzebne łaski dla Natana jego rodziców

oraz Jerzego

II – Zofia Ciupek (od siostry Bronisławy)

 

31 środa 18;00

 

 

Jerzy Wiktor 1 r.śm. (od rodzeństwa)

 

 

 

 Sierpień 

 

01 czwartek 07;00

 

 Zofia Targosz (od rodziny Bazelów i Zwolskich z Alwerni)

 

02 piątek 18;00

 

I – Dziękczynna w 90 r. urodzin Emilii Kadłuczka z prośbą

o błogosławieństwo Boże zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata

II –  Dorota Krańska (od Rady Rodziców ze szkoły podst. w Grojcu)

 

03 sobota

 

08;00  Władysław Gawęda (od koleżanek żony z Koła Gospodyń)

 

18;00  Bruno Dzidek w r.śm. I jego rodzice

 

04 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

          II –  Wit Talowski w r.śm.

 

 

10;30  Władysław Gawęda (od rodziny TADEUSZÓW)

 

05 poniedziałek 18;00

 

I – Dziękczynna w 18 r. urodzin Krzysztofa Wacławika z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

II –  Kazimiera Dudek (od córki Haliny z mężem)

 

06 wtorek 07;00

 

I –  Marek Więcek

II –  Julia Łapuszek (od córki Jadwigi z mężem)

 

07 środa 18;00

 

I –  Józef Korbut żona Helena

II –  Ignacy Woszczyna (od wnuczki Beaty z rodziną)

 

08 czwartek 07;00

 

 Maria Woźniak (od Doroty i Tomasza Dzidek)

 

09 piątek 18;00

 

 Jan i Agnieszka Korbut

 

10 sobota 18;00

 

 Józefa Miśkiewicz mąż Mieczysław

 

11 niedziela

 

08;00  Stanisław Dudek

 

10;30  Franciszka Sikora Ludwik mąż

 

 15;00 Chrzest Mai i Tymoteusza

 

12 poniedziałek 

 

07;00  Jan Bogusz (od Małgorzaty i Grzegorza Pozłótka z Alwerni)

 

18;00  Maria i Andrzej Kulka

 

13 wtorek 07;00

 

 Maria Woźniak (od Józefa Stankowskiego)

 

14 środa

 

07;00  Dorota Krańska (od rodziny Hapków)

 

18;00  Marian Łapuszek i jego rodzice

 

15 czwartek

 

08;00 I –  Franciszek Knapik i jego rodzice

II –  Franciszka Sikora Ludwik mąż

 

10;30  Jan i Maria Filipek

 

16 piątek 18;00

 

I –  Zofia Pałka Zygmunt mąż

II –  Zofia Targosz (od Emilii i Krzysztofa Kadłuczka z rodziną)

 

17 sobota

 

08;00  Józefa Zielińska (od rodziny Gawęda)

 

18;00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 25 r. ślubu z prośbą

              o dalsze błogosławieństwo Boże

 

 

18;00 niedziela

 

08;00 I –  Msza wspólna za zmarłych

II –  Władysław Majcherczyk w 10 r.śm.

 

10;30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie

 

           i błogosławieństwo Boże w rodzinie 

 

19 poniedziałek 18;00

 

 Maria Woźniak

 

20 wtorek 07;00

 

 Władysław Gawęda (od Jacka Sikory)

 

21 środa 18;00

 

 Szymon Łuszczek w r.śm. Aniela żona Adam syn

 

22 czwartek 07;00

 

 Julia Łapuszek (od rodziny Woźniaków)

 

23 piątek 18;00

 

W intencji młodzieży która była na Lednicy

 

24 sobota 18;00

 

 Janina Ciołek mąż Bronisław syn Jacek

 

25 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

II –  Ludwik Ciupek i jego rodzice

 

 

10;30 Dziękczynna za zebrane zbiory (od Koła Gospodyń Wiejskich)

 

26 poniedziałek 18;00

 

I –  Marian Wojtoń

II –  Jan Bogusz (od Zofii i Jacka Grzyska z Alwerni)

 

27 wtorek 07;00

 

I –  Dorota Krańska (od Iwony i Marka Knapik)

II –  Dorota Krańska (od klas VI i VII S. P. w Grojcu)

 

28 środa 18;00

 

 Jan Bachowski i jego rodzice

 

29 czwartek 07;00

 

 Ignacy Woszczyna (od rodziny Dudek i Bylica)

 

30 piątek 18;00

 

 Tadeusz i Bruno

 

31 sobota 18;00

 

 

 Stanisław Wis w r. śm.

 

Września

 

01 niedziela

 

08; 00 Za parafię

 

 

10; 30  Stanisław Łytek w 20 r.śm.

 

02 poniedziałek

 

09; 00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w nowym

roku szkolnego

 

18; 00 O zdrowie i potrzebne łaski dla członkiń IV R. św. Brata Alberta

i ich rodzin.

 

03 wtorek 07; 00

 

 Władysław Gawęda (od rodziny Gębków)

 

04 środa 18; 00

 

 Feliks Czak Katarzyna żona Feliks syn

 

05 czwartek 07; 00

 

 Natalia Gniewek w r.śm.

 

06 piątek 18; 00

 

 Antoni Ciupek Rozalia żona Alojza córka

 

7 sobota

 

15; 00 Dziękczynna w 50 r. ślubu Grażyny i Jana Odrzywołek

 

18; 00  Bolesław Furman i jego rodzice

 

08 niedziela

 

08; 00  Dudek Władysław Stanisława żona

 

10; 30 Dziękczynna w rocznicę urodzin o zdrowie, potrzebne

 

               łaski i opiekę Matki Najświętszej

 

09 poniedziałek 18; 00

 

 Jacek Rodzik w 10 r.śm. brat Wiesław

 

10 wtorek 07; 00

 

 Bogusława Kubica (od męża Włodzimierza)

 

11 środa 18; 00

 

 Krzysztof Baranowski (od kuzynek z Grojca)

 

12 czwartek 07; 00

 

 Zofia Targosz (od Henryka Sikory z rodziną)

 

13 piątek 17; 00

 

Dziękczynna z okazji 18 urodzin Dawida z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

14 sobota

 

08; 00  Za parafię

 

15; 00 Msza ślubna Moniki i Tomasza

 

18; 00  Maria i Józef Knapik i ich rodzice

 

15 niedziela

 

08; 00  Msza wspólna za zmarłych

 

 

10; 30  Jan i Zofia Korbut  

 

16 poniedziałek 18; 00

 

 Sylwester Prasak w r.śm. Bronisława i Stanisław Smalcerz

 

17 wtorek 07; 00

 

 Władysław Gawęda (od Marii Dębskiej i Czarneckich z Rudna

 

18 środa 18; 00

 

I - Dziękczynna w 50 r. urodzin Beaty i Marka

II - Za parafię

 

19 czwartek 07; 00

 

I -  Maria Czak (od męża)

II -  Bogusława Kubica (od córki Pauliny)

 

20 piątek 18; 00

 

I -  Józef Berny i rodzice

II -  Zofia Targosz (od Marii i Kazimierza TADEUSZ z rodziną)

 

21 sobota

 

08; 00  Franciszek Motyka żona Weronika synowa Jolanta

 

15; 00 Chrzest

 

18; 00  Zofia Mirocha w r.śm. mąż Jan

 

22 niedziela

 

08; 00 I -  Rozalia Kubica Jan mąż

         II -  Zdzisław i Aniela Talowscy

 

10; 30   Gocał Mieczysław w r.śm.

 

         Chrzest Bartosza Ficek

 

23 poniedziałek

 

07; 00  Zofia Targosz (od rodziny Szczepańskich)

 

18; 00 Dziękczynna w rocznicę urodzin z prośbą o błogosławieństwo

                    Boże i opiekę na dalsze lata życia

 

24 wtorek 07; 00

 

 Ignacy Woszczyna (od VI R. św. Matki Teresy)

 

25 środa 18; 00

 

 Jan Kubica 9 r.śm.

 

26 czwartek 07; 00

 

 Jan Bogusz (od Bronisławy i Zygmunta Wika)

 

27 piątek 18; 00

 

I -  Julia Łapuszek (od wnuczki Urszuli z rodziną)

II -  Dorota Krańska (od pracowników Szkoły Podstawowej w Okleśnej)

 

28 sobota

 

08; 00  Józefa Zielińska (od wnuka Jarosława z rodziną)

 

18; 00  Helena Korbut mąż Józef

 

29 niedziela

 

08; 00 I -  Antoni Kubica w 3 r.śm.

II -  Zofia Ciupek (od rodziny Zwierzów)

 

 

10; 30 Za parafię    

 

30 poniedziałek 18; 00

 

 Dorota Krańska (od OSP w Grojcu)

 

Październik

 

01 wtorek 18;00 Maria Woźniak (od Marii Białka)

 

 

02 środa 17;00

 

I – Janusz Sikora I r.śm.

II – Zofia Targosz (od Bożeny Majcherczyk z rodziną)

 

03 czwartek 17;00

 

I – Stanisław Sikora w r.śm.

II – Julia Łapuszek (od Józefa i Stanisławy Czech z Woli Filipowskiej)

 

04 piątek 17;00

 

I – Franciszek Czak Helena żona Rozalia i Maria córka)

II – Władysław Gawęda (od rodziny Motyka)

 

05 sobota

 

08;00 Ignacy Woszczyna (od wnuka Łukasza z rodziną)

 

17;00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Igora z prośbą o błogosławieństwo

Boże i potrzebne łaski w dorosłym życiu

 

06 niedziela

 

08;00 O zdrowie dla Józefy o potrzebne łaski i błogosławieństwo

Boże w rodzinie

 

10;30 Antoni Gut w r.śm. Waleria żona

 

15;30 Różaniec

 

Tomasz Topól

 

07 poniedziałek 17;00

 

I – Dziękczynna w 75 r. urodzin Stanisława

z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

II – Maria Woźniak (od szwagra Adama)

 

08 wtorek 17;00

 

I – Krzysztof Baranowski (od matki chrzestnej)

II – Bogusława Kubica (od córki Anety z rodziną)

 

09 środa 17;00

 

I – Maria Czak (od córki Lucyny z mężem)

II – Maria Czak (od syna Czesława z żoną)

 

10 czwartek 17;00

 

I – Jan Bogusz (od Józefa i Zofii Tylek z Zalasu)

II – Władysław Gawęda (od kuzyna Mariana TADEUSZ)

 

11 piątek 17;00

 

I – Janina i Józef Łuszczek i ich rodzice)

II – Zofia Targosz (od Stanisławy Czak z rodziną)

 

12 sobota 17;00

 

Józefa Zielińska mąż Henryk (od Krystyny Madeja z rodziną)

 

13 niedziela

 

08;00 Za parafię

 

10;30 Stanisław Danikiewicz Jadwiga żona

 

15;30 Różaniec

Dziękczynna w 30 r. ślubu Katarzyny i Grzegorza z prośbą

 

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

14 poniedziałek 17;00

 

I – Krzysztof Baranowski (od kuzynki Katarzyny z rodziną)

II – Kazimiera Dudek (od córki Stanisławy z mężem)

 

15 wtorek

 

07;00 Zofia Ciupek (od siostrzenicy Zofii)

 

17;00 Dziękczynna w 25 r. ślubu Agaty i Dariusz Koczur

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

16 środa 17;00

 

Franciszek Lizoń i rodzice

 

17 czwartek 17;00

 

I – Jadwiga i Józef Talowscy

II – Julia Łapuszek (od Nowakowskich z Regulic z rodziną)

 

18 piątek 17;00

 

I – Sławomir Głownia (od rodziny Woźniaków)

II – Dorota Krańska (od Pauliny i Przemysława Dudek)

 

19 sobota

 

08;00 Ignacy Woszczyna (od Marcina i Magdaleny Kadłuczka)

 

 

17;00 Ryszard Danikiewicz w r.śm.

 

20 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;30 Elżbieta w 45 r.śm. Jan mąż i zmarli z rodziny Grelowskich

 

15;30 Różaniec

 

               Za parafię

 

21 poniedziałek

 

07;00 Zofia Targosz (od Władysławy Gocał z rodziną)

 

 

17;00 Władysław Gawęda (od kuzyna Stanisława z rodziną)

 

22 wtorek 17;00

 

I – Jan Bogusz (od brata z rodziną)

II – Dorota Krańska (od uczniów z rocznika 91)

 

23 środa 17;00

 

I – Rozalia i Wincenty Kadłuczka

II – Ignacy Woszczyna (od Hudzików z Babic z rodziną)

 

24 czwartek

 

07;00 Moria Woźniak (od siostrzenicy Ewy z rodziną)

 

17;00 Kazimiera Dudek (od córki Krystyny z mężem)

 

25 piątek 17;00

 

I – Bogusława Kubica (od syna Marcina z żoną)

II – Maria Czak (od syna Franciszka z żoną)

 

26 sobota

 

08;00 Bronisława Banaś (od córki z rodziną)

 

17;00 Krzysztof Baranowski (od cioci Stanisławy)

 

27 niedziela

 

08;00 Stefania i Edward Czak

 

10;30 Piotr Jureczko

 

15;30 Różaniec

 

          Za parafię

 

28 poniedziałek 17;00

 

I – Józef Stankowski (od córki Doroty z mężem)

II – Władysław Gawęda (od rodziny Bernych i Wacławików)

 

29 wtorek

 

07;00 Julia Łapuszek (od rodziny Krawczyków i Budaczów)

 

17;00 Zofia Targosz (od Barbary Stanisławy z Regulic)

 

30 środa 17;00

 

Jan Bogusz (od siostry z rodziną)

 

31 czwartek 17;00

 

I – Ignacy Woszczyna (od Sławomira Kowalczyka z rodziną)

II – Zofia Ciupek (od koleżanki córki Haliny)